Genel

Lazer Epilasyon İzmir Fiyatları

İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenler genelde kadınlar gibi gözükse de erkekler de en az kadınlar kadar istenmeyen tüylerinden kurtulmak istemektedirler. Daha önceleri bu ilgiyi oluşturan kesim daha çok yüzme, koşu, vücut geliştirme gibi sporlarla ilgilenen erkeklerdi. Ancak artık günümüzde erkeklerinde yüzde 50’ ye yakını istenmeyen tüylerinden kurtulmak istemektedirler. Ve bunun için en etkili ve kalıcı çözüm olan lazer epilasyonu tercih etmektedirler. Elbette lazer epilasyon tercihlerinde son teknoloji ürünü olan Soprano Ice Platinum Buz Lazeri ilk sıraya yerleştirmektedirler.

İstenmeyen tüylerinden kalıcı olarak ve kolayca kurtulmak isteyen erkekler lazer epilasyon İzmir de bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Buz Lazer erkeklerin kaş arası, sakal bölgesi gibi hassas olduğu bölgelerde dahi diğer geniş ve rahat çalışılabilen omuz, sırt ve göğüs gibi bölgeler gibi hızlı, rahat ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Epilasyon dendiğinde bir devrim gözüyle bakılan Buz lazer, kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu acı, ağrı ve uygulama sonrası oluşabilen yanık, leke benzeri tüm olumsuz etkileri yok etmiştir. Buz lazer epilasyonda yakaladığı başarının yanı sıra batık kıl gibi olumsuz durumlara da çözüm sunabiliyor.

Diğer epilasyon yöntemlerin duyulan acı ve ağrı hissi erkeklerin daha çok şikayetçi olduğu bir durumdu. Çünkü erkeklerin kıl yapısı kadınların kıl yapılarına oranla daha sert ve yoğundur. Bu da erkeklerin duyduğu acı ve ağrı hissinin artmasına sebep olmaktadır. Tüm bu olumsuzluklar erkekler tarafından epilasyona olan ilginin azalmasına sebep olmaktadır. Ancak Buz Lazer sayesinde kadınlarda erkeklerde acı ve ağrı hissi olmadan masaj rahatlığında epilasyon yaptırmanın mutluluğu yaşamaktadırlar. Siz de bu olumsuzluklar yüzünden epilasyon yaptırmaktan çekinenlerdenseniz sizleri de uygun bütçeli lazer epilasyon İzmir fiyatları ile Buz Lazerle tanışmaya davet ediyoruz.

Acı Ve Ağrı Duyulmayan Erkek Epilasyonu

Lazer epilasyon alanında yeni bir çağ başlatan Buz Lazer diğer tüm epilasyon yöntemlerinin aksine en çok şikayet edilen acı ve ağrı hissini kullanıcılarına yaşatmamaktadır. Peki bunu nasıl başarıyor! Diğer yöntemlerde enerji kullanıcıların cildine bir bütün olarak iletiliyor. Buz Lazerde ise enerji kullanıcıların cildine adeta ütü yaparcasına masaj şeklinde ve eşit olarak yaydırılıyor. Dağıtılarak uygulanan enerji iletimi ciltte herhangi bir acı ya da ağrı oluşumunu engellemiş oluyor. Kıl köklerine iletilerek kökleri tahrip eden ve tekrar oluşumunu engelleyen bu enerji ciltte ısı oluşturuyor, Buz lazer buz başlığı sayesinde cildi -3 dereceye kadar soğutarak oluşan bu ısının cilde zarar vermesini engelliyor. Bu özelliği sayesinde cildi korumasının yanı sıra acı ve ağrı hissini yok ediyor ve masaj rahatlığında bir epilasyon tecrübesi yaşamanızı sağlıyor.

Lazer epilasyon İzmir fiyatı ve kalitesiyle bu muhteşem son teknoloji ürünü Buz Lazerle tanışabilirsiniz. Ortalama 6-8 seans aralığında kalıcı çözümler sunan Buz Lazer, yine ortalama 35 dakika gibi kısa bir sürede tüm vücuda uygulanabilmektedir. Bu sayı ve süreler kullanıcıların kıl yapısı ve cilt tipine göre farklılık gösterdiğinden sizde en yakın bir Buz Lazer uygulama merkezine gidip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Artık istenmeyen tüylerinizde kurtulmak bu kadar kolay!

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu