Kütahya Haberleri

Kütahya’da tartıştığı arkadaşını bıçaklayarak öldürdü!

Kütahya'ya Murat İ., tartıştığı arkadaşını bıçaklayarak öldürdü. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Murat İ., olay yerinde yakalanarak, gözaltına alındı.

Kütahya’da Murat İ. (36) ile Hakan Sarı (31) arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Murat İ., arkadaşı Hakan Sarı’yı kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Şüpheli Murat İ. Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından olay yerinde yakalanarak, gözaltına alındı.

Olay, Alipaşa Mahallesi Zafer Meydanı’nda meydana geldi. İddiaya göre, Murat İ. ve Hakan Sarı bir iş yerinin önünde henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Murat İ., Hakan Sarı’yı kalbinden bıçakla yaraladı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ambulansla Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Sarı, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Şüpheli Murat İ. ise Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından olay yerinde yakalanarak, gözaltına alındı. Emniyete götürülen Murat İ.’nin geçen nisan ayında cezavinden çıktığı, 25 Mayıs’ta ise yine bıçaklı kavga olayına karıştığı belirtildi. Murat İ.’nin sorgusu sürüyor.