GündemKütahya Haberleri
Kütahya’da otomobiller çarpıştı: Yaralılar var!
![](/wp-content/uploads/2024/06/Screenshot_4-10.png)
Kütahya’da trafik kazası meydana geldi. 25 yaşındaki gencin kullandığı otomobille başka bir otomobil çarpıştı. Meydana gelen kaza sonucunda 2 kişi yaralandı. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.
Kaza, Kütahya’nın Gediz ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Gediz-Kütahya kara yolunda Furkan Açar (25) yönetimindeki 43 UH 895 plakalı otomobil ile Taner Dağdagül’ün kullandığı 43 AAV 046 plakalı otomobil çarpıştı. Kazanın ihbarı üzerine olay yerine ekipler sevk edildi.
2 KİŞİ YARALANDI
Kazada yaralanan ve ehliyetsiz olduğu belirlenen sürücü Açar ile diğer araçta bulunan Feyza Dağdagül (24), Gediz Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sağlık durumları iyi olduğu belirtilen yaralıların tedavileri sürüyor.(