Kütahya Haberleri

Kütahya’da acı ölüm! Buğday tarlasında cesedi bulundu

Kütahya'da mantar toplamak için evden çıkan Musa Tokdemir bir daha eve dönmedi. Bunun üzerine merak eden oğlu jandarmaya durumu bildirdi. Ekiplerin çalışması sonucunda Tokdemir'in cesedi köy yakınlarındaki buğday tarlasında bulundu. 

Kütahya’da 87 yaşındaki Musa Tokdemir, mantar toplamak için traktörüyle evden çıktı. Bir daha geri dönmemesinden şüphelenen oğlu durumu jandarmaya bildirdi. Ekiplerin yaptığı arama sonucunda yaşlı adamın cesedi köy yakınındaki buğday tarlasında bulundu.

Büyüksaka köyünde oturan Musa Tokdemir, mantar toplamak için traktörüyle evinden çıktı. Bir süre sonra geri dönmemesinden şüphelenen oğlu, çevrede yaptığı aramalarda bulamayınca Jandarma Komutanlığına başvurdu.

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

İhbar üzerine Jandarma ve AFAD ekipleri ve bölge halkı kayıp olan Musa Tokdemir’i aramaya başladı. Akçamescit Köyü Varak mevkiinde Tokdemir’in traktörüne ulaşan ekipler, 700 metre ilerideki buğday tarlasında ise Musa Tokdemir’in cansız bedenini buldu.

Savcılık ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından Tokdemir’in cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için hastane morguna kaldırıldı.

Etiketler

İlgili Makaleler