Türkiye Belediyeler Birliği, Aslanapa Belediyesi’ne kamyon hibe etti

Türkiye Belediyeler Birliği, Asalanapa Bekediyesi’nin talebi üzerine, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet kamyon hibe etti.Araç filolarına bir yenisini daha eklediklerini söyleyen Belediye Başkanı Asaf Akar, ’’Aslanapa için elimizden...

Türkiye Belediyeler Birliği, Aslanapa Belediyesi’ne kamyon hibe etti

Türkiye Belediyeler Birliği, Asalanapa Bekediyesi’nin talebi üzerine, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet kamyon hibe etti.

Araç filolarına bir yenisini daha eklediklerini söyleyen Belediye Başkanı Asaf Akar, ’’Aslanapa için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Türkiye Belediyeler Birliği, tarafından ilçemize bir adet kamyon hibe edildi. Aslanapa Belediyesi olarak göreve başladığımız ilk günlerden itibaren halka daha iyi, daha hızlı, ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ve ekipmanlarımızı yenileme çalışmalarımız sürdürüyoruz..Bu aracımızda Türkiye Belediyeler Birliği’nden talebimiz üzerine hibe olarak gönderilmiştir. Bu aracın bizlere ulaştırılmasında, hibe edilmesinde emeği olan ,Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Bu aracında Belediyemize ve tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE