Spor Sevgi, Saygı Ve Kardeşliktir

Kütahya ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Ertürk, Sporda Sevgi, Saygı Ve Kardeşliğin Pekiştirilmesi İçin Taraftarlar, Kulüp Yöneticileri Ve Hakemler Tarafından Sahadaki Sporcu Gençlere Destek Çıkılması Ve Korunması Gerektiğini Söyledi.

Kütahya 25.12.2014, 11:00 18.02.2015, 22:59
Spor Sevgi, Saygı Ve Kardeşliktir
Kütahya ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Ertürk, sporda sevgi, saygı ve kardeşliğin pekiştirilmesi için taraftarlar, kulüp yöneticileri ve hakemler tarafından sahadaki sporcu gençlere destek çıkılması ve korunması gerektiğini söyledi.

Kütahya ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin Ertürk, Uluoymak 1 Eylülspor Kulübü Yöneticileri Selçuk Aslangiray ve Necip Sığanık ile birlikte, 21 Aralık 2014 Pazar günü Gediz Gençlikspor ile Eskigediz Belediye Gazispor arasında oynanan maçta ikili mücadele sırasında sakatlanan Yasin Çağlar’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

ASKF Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluoymak 1 Eylülspor Kulübü Başkanı Muhittin Ertürk, sakatlanan Yasin Çağlar’a geçmiş olsun dileğinde bulundu ve bir an evvel iyileşerek tekrar sahalara dönmesini beklediklerini belirtti.

Yöneticiler olarak sporda şiddete asla izin vermeyeceklerini kaydeden ASKF Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluoymak 1 Eylül Spor Kulübü Başkanı Muhittin Ertürk, şu şekilde konuştu:

“Son haftalarda oynanan maçlarda takımlarımızın ligde kalma ya da Play-Off Müsabakalarına katılabilme mücadelesi ister istemez sahaya yansımaktadır. Her sporcu elbette ki kazanmak için mücadele verecektir. Saha içinde bu gençlerimize taraftar olsun, kulüp yöneticileri olsun, hakemler olsun destek çıkmalı ve korumalıdır. Mücadelede kazanma hırsının önüne şiddet, öfke geçirmeden takımlarına en iyi emeği, hizmeti vermeleri gerekir. Bunları gençlerimize aşılamamız lazım. Bu gençler bu kulüpler Gediz’indir. Herkesi ayrım yapmadan bütün gençlerimize desteğe davet ediyorum. Gençlere önem veren kulüplerimize destek olunmalı, sahip çıkılmalıdır. Spor sevgi, saygı, kardeşliktir
Yorumlar (0)