Simav’da şehit kabirlerine ziyaret

Kütahya’nın Simav ilçesinde, 15 Temmuz şehitlerini anma programı şehitliklere yapılan ziyaret ve dualarla başladı. Simav’ın yeni mahalle ile Akbaldır mezarlıklarında bulunan şehit asker ve polisler için Simav İlçe Müftüsü İbrahim...

Kütahya 12.07.2017, 10:15
Simav’da şehit kabirlerine ziyaret

Kütahya’nın Simav ilçesinde, 15 Temmuz şehitlerini anma programı şehitliklere yapılan ziyaret ve dualarla başladı. Simav’ın yeni mahalle ile Akbaldır mezarlıklarında bulunan şehit asker ve polisler için Simav İlçe Müftüsü İbrahim Yavuz tarafından dualar okundu.

Şehit mezarlarına yapılan ziyaret etkinliklerine, Simav Kaymakam Vekili Oltan Bayraktar, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Sayit Bayramoğlu, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı İbrahim Erşil, Emniyet Müdürü Aytaç Ayhan, İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi, Özel İdare Müdürü Recep Yalçın, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Güner, İlçe Müftüsü İbrahim Yavuz ve şehit aileleri katıldı.

Simav’daki şehit mezarlarına çiçek bırakan Belediye Başkanı Süleyman Özkan, şehit ailelerine başsağlığı temennisinde bulunarak, Türkiye^de bir daha böyle üzücü olayların yaşanmamasını diledi. (MEİ-EFE)
Yorumlar (0)