Şaphane’de şehit ve gazi ailelerine iftar programı düzenlendi

Kütahya’nın Şaphane İlçesi Kaymakamlığı tarafından, İlçe merkezi ve köylerinde ikamet eden şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları onuruna iftar programı düzenlendi.Şaphane Öğretmenevinde düzenlenen iftar programında, şehit yakınları,...

Şaphane’de şehit ve gazi ailelerine iftar programı düzenlendi

Kütahya’nın Şaphane İlçesi Kaymakamlığı tarafından, İlçe merkezi ve köylerinde ikamet eden şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları onuruna iftar programı düzenlendi.

Şaphane Öğretmenevinde düzenlenen iftar programında, şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları ile tek tek ilgilenen Kaymakam Furkan Başar, "Aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize, minnet ve şükran borçluyuz. Şehitlerimizin emaneti olan sizlere sahip çıkmak, bizim en önemli görevimizdir. Sizlere kapımız her zaman açıktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun. Gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum" dedi.

Düzenlenen İftar programına Kaymakam Furkan Başar, Belediye Başkanı Rasim Daşhan, Şehit yakınları, gaziler, gazi yakınları ve daire amirleri katıldı. (YD-EFE)
YORUM EKLE