banner123

Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür Ve Sanat Topluluğu Huzurevi Ve Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür Ve Sanat Topluluğu Üyeleri, Huzurevindeki Yaşlılar İle Çocuk Yuvasındaki Minikleri Ziyaret Ederek Sevindirdiler.

Kütahya 07.04.2014, 13:02 18.02.2015, 23:01
Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür Ve Sanat Topluluğu Huzurevi Ve Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür ve Sanat Topluluğu üyeleri, huzurevindeki yaşlılar ile çocuk yuvasındaki minikleri ziyaret ederek sevindirdiler.
Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür ve Sanat Topluluğu Başkanı Salih Aydın önderliğinde ilk önce Uşak Huzurevi’ni ziyaret eden topluluk üyesi öğrenciler, onlara hal hatır sorarak gönüllerini aldılar.
Daha sonra Kütahya Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nı ziyaret eden Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür ve Sanat Topluluğu üyeleri, burada kalan çocuklara çeşitli hediyeler vererek sevindirdiler.

Yapılan ziyaretlerle ilgili bilgi veren Şaphane Meslek Yüksekokulu Kültür ve Sanat Topluluğu Başkanı Salih Aydın, üyelerin çocuklar için topladıkları oyuncak, kıyafet ve kitapları çocuklara kendi elleriyle vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Topluluk Başkanı Aydın: “Kültür ve Sanat Topluluğu olarak ilk önce Uşak Huzurevi’ni ziyaret ederek yaşlıları sevindirmeye çalıştık. Daha sonra Kütahya Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nı ziyaret ederek hem çocukları sevindirdik hem de kendi kültürümüzde var olan yaşlılara saygı ve hürmet, çocuklara sevgi ve şefkat değerlerinin hatırlatılması için topluluğumuzca üzerimize düşeni yerine getirmeye çalıştık. İlgili çabalarımız devam edecektir” dedi.
Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda, çocukların çok iyi bakım gördüğünü ve atmosferin genel olarak iyi olduğunu gözlemlediklerini ifade eden Topluluk Başkanı Aydın, çocuklarla iyi vakit geçiren Topluluk Üyeleri arasında duygulu anlar yaşandığını dile getirdi.(MA-EFE)

Yorumlar (0)