Öğrenciler polis mesleğini ve araç gereçleri tanıdılar

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde ziyaret ettikleri İlçe Emniyet Amirliğinde polislik mesleğini ve polis araç gereçlerini tanıma fırsatı buldular.Okulun...

Öğrenciler polis mesleğini ve araç gereçleri tanıdılar

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde ziyaret ettikleri İlçe Emniyet Amirliğinde polislik mesleğini ve polis araç gereçlerini tanıma fırsatı buldular.

Okulun Trafik Kulübü öğrencileri arasından her sınıfı temsilen seçilen öğrenciler, Okul Müdürü Ahmet Aydoğdu ve Kulüp Rehber Öğretmeni Hasan Hüseyin Akkan nezaretinde, İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Okul Müdürü Ahmet Aydoğdu, “Ziyarette öğrencilerimiz İlçe Emniyet Amiri Mehmet Akbulut´a çiçek takdim ederek Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünü tebrik ettiler. Öğrencilerimize polis ağabeyleri tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu ve hediyeler verildi. Ayrıca polislik mesleği ile ilgili kısa bilgiler verildi. Sonrasında ise polis araç gereçleri tanıtıldı. Öğrencilerimiz polis aracından gerçekleştirdikleri anons ile polis ağabeylerinin Polis Haftasını kutladı. Yaptığımız ziyaret esnasında öğrencilerimiz ile yakından ilgilenen başta İlçe Emniyet Amiri olmak üzere emniyet personeline teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE