Müdür Halil Çetin: Altıntaş’ta tüm okullarımız bakım ve onarıma alındı

Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaz tatilinin başlamasıyla birlikte okulların bakım, onarım ve tadilat işlerine başladı. İlçede ilk etapta Okulların boya, badana ve tuvalet ihtiyacı işlerine öncelik verildiği bildirildi.İlçe...

Müdür Halil Çetin: Altıntaş’ta tüm okullarımız bakım ve onarıma  alındı

Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaz tatilinin başlamasıyla birlikte okulların bakım, onarım ve tadilat işlerine başladı. İlçede ilk etapta Okulların boya, badana ve tuvalet ihtiyacı işlerine öncelik verildiği bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Çetin, ’’Zafertepe Çalköy İlk ve Ortaokulu boya badana ve tuvalet tadilatlarıyla birlikte Akçaköy ilkokulu tuvalet ihtiyacı işlerine öncelik veriyoruz. İlçenin TEOG anlamında en başarılı okulu, Mustafa Kemal Ortaokulu elektrik tesisatı ve boya işlerine öncelik verilerek ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı diğer okulların küçük çaplı tadilat işleri giderilerek okulları eğitim öğretime hazır hale getireceğiz. Dönem ortasında İstiklal İlkokulu zemin fayans işleri ile yine Mustafa Kemal Ortaokulu kapılarının değişim işleri yapılırken ilçe okullarında teknik alt yapı ve bakım onarım anlamında herhangi bir eksiklik bulunmamaktadır. Tüm okullarımızda çalışmalar yeni öğretim yılı başlamadan bitecektir. Biz de bu kapsamda Şube Müdürümüz Ferhat Gök’le birlikte çalışmaları yerinde inceledik’’ ifadelerini kullandı.(YD-EFE)
YORUM EKLE