Miniklerden gazilere ziyaret

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu’ndan bir grup öğrenci, terör ve Kıbrıs gazilerini evlerinde ziyaret etti.Öğrenciler, Müdür Yardımcısı Pelin Solak, Sınıf Öğretmenleri Serpil Kelek ve Yusuf İzzettin Kelek nezaretinde...

Kütahya 26.09.2018, 11:19
Miniklerden gazilere ziyaret

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Atatürk İlkokulu’ndan bir grup öğrenci, terör ve Kıbrıs gazilerini evlerinde ziyaret etti.

Öğrenciler, Müdür Yardımcısı Pelin Solak, Sınıf Öğretmenleri Serpil Kelek ve Yusuf İzzettin Kelek nezaretinde terör gazisi Sedat Kurum ve Kıbrıs Gazisi Mehmet Şener’i evinde ziyaret ettiler.

Ziyarette öğrenciler, önceden hazırladıkları sorular ile o anda sormak istedikleri soruları sorarak gaziliğin ne demek olduğunu ve gazilerin başlarından geçen olayları onların ağzından dinlediler.

Terör saldırısında bir ayağını kaybeden Sedat Kurum, ziyaretten çok memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere gaziliğin daha fazla anlatılması gerektiğini, bu ziyaretinde güzel bir vesile olduğunu söyledi.

Kıbrıs Gazisi Mehmet Şener ise, Kıbrıs’ta büyük bir zafer kazandıklarını ve gaziliğin çok büyük bir gurur olduğunu ifade ederek ziyaretlerinden dolayı öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.(MA-EFE)
Yorumlar (0)
28°
açık