Köy ortaokulu öğrencileri Kütahya’daki liseleri gezdi

Kütahya’nın Hisarcık İlçesi Hasanlar Köyü Ortaokulunda öğrenim gören 8. sınıf öğrencileri için Kütahya’daki liselere tanıtım amaçlı gezi düzenlendi.Kafile başkanlığını Okul Müdürü Ali Osman Kılıç’ın yaptığı Kütahya...

Köy ortaokulu öğrencileri Kütahya’daki liseleri gezdi
Kütahya’nın Hisarcık İlçesi Hasanlar Köyü Ortaokulunda öğrenim gören 8. sınıf öğrencileri için Kütahya’daki liselere tanıtım amaçlı gezi düzenlendi.
Kafile başkanlığını Okul Müdürü Ali Osman Kılıç’ın yaptığı Kütahya il merkezinde bulunan liselere tanıtım amaçlı yapılan gezide 16 öğrenciye Fen Bilgisi Öğretmeni Emine Altındaş ve Matematik Öğretmeni Erhan Kaya rehberlik etti
Hasanlar Köyü Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi, Ali Güral Anadolu Lisesi ve Necip Fazil Kısakürek Anadolu Lisesini gezerek tanıma fırsatı buldular.
Gezi esnasında lise idareci ve rehber öğretmenlerinin tanıtımlarını ilgiyle dinleyen öğrenciler geziden çok etkilendiklerini, ufuklarının açıldığını ve gezinin kendilerine motive anlamında büyük yarar sağladığını ifade ettiler.
Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, gezi esnasında öğrencilere yakın ilgi gösteren Nafi Güral Fen Lisesi, Ali Güral Anadolu Lisesi ve Necip Fazil Kısakürek Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti. (MA-EFE)
YORUM EKLE