Kaymakam Yurdagül: Köylülerimizin sorunları önceliğimizdir

Kütahya’nın Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül ilçeye bağlı köyleri, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle ziyaret etmeye devam ediyor.Her hafta köy ziyaretleri yapan Kaymakam Yurdagül, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada,...

Kütahya 15.05.2018, 11:50
Kaymakam Yurdagül: Köylülerimizin sorunları önceliğimizdir

Kütahya’nın Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül ilçeye bağlı köyleri, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle ziyaret etmeye devam ediyor.

Her hafta köy ziyaretleri yapan Kaymakam Yurdagül, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ’’Köy ziyaretlerimiz devam ediyor. Hacıkebir ve Zobu köylerini ziyaret ettik. Köylülerimizle sohbet edip dertlerini dinledik. Köylerimizde yapılması planlanan işlerle ilgili vatandaşlarımızla istişare ettik. Ziyaretlerimizi daire amirlerimiz ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizle beraber yapıyor ve yapılması gerekenleri anında not alıyoruz. Köylülerimizin sorunları önceliğimizdir. Bu konuda ziyaretlerimiz ve tespit ve talep edilen hizmetler için gerekli çalışmaları devletimizin imkanları dahilinde yapmaya çalışıyoruz’’ diye konuştu. (YD-EFE)
Yorumlar (0)
25°
açık