Hisarcık’ta şehitler için hatim duası

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde terör saldırılarında, darbe girişiminde ve savaşlarda şehit olan polis, asker, vatandaşlar için Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim hatimlerinin duası yapıldı.Okul...

Hisarcık’ta şehitler için hatim duası
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde terör saldırılarında, darbe girişiminde ve savaşlarda şehit olan polis, asker, vatandaşlar için Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim hatimlerinin duası yapıldı.
Okul Müdürü Fatih Yaman, yaptığı açıklamada, terör saldırılarında, darbe girişiminde ve savaşlarda şehit olan polis, asker, vatandaşlar ve İslâm âlemi için hafta boyunca öğrenciler tarafından okunan Kur’an-ı Kerim hatimleri ve surelerin duasının düzenlenen programla yapıldığını söyledi.
Yaman, ”Bu vesileyle şehitlerimize rahmet, gazi ve yaralılarımıza acil şifalar, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. İslâm âleminin de en kısa sürede sulh ve sükûna kavuşmasını Cenab-ı Hak’tan diliyoruz” diye konuştu.
Yenidoğan Camii’nde düzenlenen şehitler için hatim programına, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Akbulut, öğretmenler, öğrenciler, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.(MA-EFE) - Ege Haber
YORUM EKLE
EURO

7.1788

DOLAR

6.1013

BİST

99547

ALTIN

236.845

20°