Hisarcık MYO’da ’Üniversiteden İş Hayatına Kişisel Marka Olmak’ Semineri

Dumlupınar Üniversitesi Hisarcık Meslek Yüksekokulunda İşadamı Özel Oytun Türkoğlu`nun konuşmacı olarak yer aldığı “Üniversiteden İş Hayatına Kişisel Marka Olmak ” konulu seminer gerçekleştirildi.Meslek Yüksek Okulu Mehmet Ali Tahtalı...

Kütahya 25.03.2016, 15:52
Hisarcık MYO’da ’Üniversiteden İş Hayatına Kişisel Marka Olmak’ Semineri
Dumlupınar Üniversitesi Hisarcık Meslek Yüksekokulunda İşadamı Özel Oytun Türkoğlu`nun konuşmacı olarak yer aldığı “Üniversiteden İş Hayatına Kişisel Marka Olmak ” konulu seminer gerçekleştirildi.
Meslek Yüksek Okulu Mehmet Ali Tahtalı Amfisinde gerçekleştirilen “Üniversiteden İş Hayatına Kişisel Marka Olmak” konulu seminerde konuşan Özel Oytun Türkoğlu, insanın çocukluktan başlayarak kendini pazarlamaya başladığını söyleyerek, ”Herkesin bir kartviziti ve kendine ait web sitesi olması lazım. Bütün öğrenciler sonuç odaklı davranması lazım ki bir yere varabilsinler. Ayrıca kendilerini geliştirmeleri gerekli. Ben iş adamıyım ama burada para atlatmayacağım. Yaptığınız işle mutlu olmayı anlatacağım.”dedi.
Türkoğlu, üniversiteden iş hayatına, marka olma yolunda sosyal medya ve ilişki yönetimine, marka olmanın ne demek olduğundan marka olmanın faydalarına kadar pek çok konuda katılım gösteren öğrencilere bilgiler aktardı.
Seminere, Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, İlçe Emniyet Amir Vekili Ahmet Akar, Hisarcık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Süleyman Emre Özcan, Müdür Yardımcıları Ömer Altaş, Vasfi Kahya ve Sekreter Arif Köylü de katıldı.(MA-EFE)
Yorumlar (0)