banner123

Gediz Belediye Başkanı Saraoğlu’ndan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyareti

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen çifte terör saldırısında şehit olan polisler ve sivil vatandaşlar için İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar’a taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi....

Kütahya 15.12.2016, 10:46
Gediz Belediye Başkanı Saraoğlu’ndan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyareti
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen çifte terör saldırısında şehit olan polisler ve sivil vatandaşlar için İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar’a taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi. Taziye ziyaretine, Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu ile birlikte AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mesut Yörük ve Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Arpacı da katıldı.
Gediz İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar ile görüşen Başkan Saraoğlu, başsağlığı dileğinde bulunarak, “Cumartesi akşamı yaşanan menfur saldırıdan dolayı şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah onların şefaatine bizleri de nail eylesin. Yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz. Açıkçası şunu çok iyi biliyoruz ki bu yapılanlar ülkemizin birlik ve beraberliğine kast etmek için yapılmıştır. Çünkü Türkiye şuan bulunduğu stratejik konum itibariyle hem mazlumların ümidi hem de gelişen ve değişen yapısıyla da gerçekten dünyanın parlayan yıldızıdır. Teröristler ve teröre sırtını dayanan herkes bunun hesabını verecektir. Ülkemizin huzurunu bozmaya çalışan bu alçaklar cezalandırılarak bu hainliklerini çok ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. Emniyet teşkilatımızın da ne kadar fedakâr bir şekilde çalıştığını 3 dönemdir belediye başkanlığı yapan biri olarak yakinen bilenlerden biriyim. Dolayısıyla hem Gediz’imize hem de ülkemizin dört bir yanında bu hizmeti veren çok değerli polis teşkilatımızın başı sağ olsun. Hepimizin başı sağ olsun diyerek bugün Emniyet Müdürümüzü ziyaret etmek istedik. Emniyet Müdürümüz ve ekibine kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.(MA-EFE)
Yorumlar (0)