Futbol turnuvasının şampiyonu Kayılar

Kütahya’nın Pazarlar ilçesine bağlı Sofular köyünde ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen futbol turnuvası sona erdi.Sofular Ortaokulu tarafından organize edilen öğrenciler arası futbol turnuvası Kayılar, Bozoklar, Wolf Türk ve Pro...

Futbol turnuvasının şampiyonu Kayılar

Kütahya’nın Pazarlar ilçesine bağlı Sofular köyünde ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen futbol turnuvası sona erdi.

Sofular Ortaokulu tarafından organize edilen öğrenciler arası futbol turnuvası Kayılar, Bozoklar, Wolf Türk ve Pro Türk takımlarının katılımı yapıldı. Finale kalan Kayılar ve Bozoklar maçı heyecan dolu anlara sahne oldu. Kayıların 5-1 kazandığı maçı İlçe Kaymakamı Gürsel Temurci, İlçe Jandarma Komutanı M.Ömer Halitoğulları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Çakır, Özel İdare Müdürü Süleyman Erdoğan, öğrenciler ve vatandaşlar izledi.

Maç sonunda Kayı Sporlu futbolculara madalyalarını ve birincilik kupasını İlçe Kaymakamı Gürsel Temurci ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Çakır takdim etti.

Takım kaptanı Kemal Doymaz, "Kupayı kazandığımız için sevinçliyiz. Takımların farklı sınıf düzeylerindeki arkadaşlarımızdan oluşması bize takım olma ve birlikte hareket etme duygusu kazandırdı. Turnuvayı düzenleyen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Enver Karaköse’ye, İlçe Kaymakamımıza ve turnuvamıza desteğinden dolayı ilçe Spor Müdürümüz Harun Çakır’a teşekkür ederim" dedi.

Görüşlerini aldığımız Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Harun Çakır ise, “Sağlıklı nesiller yetiştirme gayretindeyiz. Okullarımızın bu tarz etkinlikler hazırlamaları bizi çok mutlu ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak spora ve spor kardeşliğine dair elimizden gelen her türlü gayreti sarf edeceğiz" diye konuştu. (MB-EFE)
YORUM EKLE