Esire Termal Turizm Merkezi’ne çocuk oyun gurubu ve fitnes alanı

Hisarcık Belediyesi tarafından Esire Termal Turizm Merkezi’ne çocuk oyun gurubu ve fitnes alanı kurulumunun tamamlandığı bildirildi.Esire Termal Turizm Merkezini cazibe merkezi haline getirmek amacıyla son dönemlerde yatırıma dönük projelere...

Esire Termal Turizm Merkezi’ne çocuk oyun gurubu ve fitnes alanı
Hisarcık Belediyesi tarafından Esire Termal Turizm Merkezi’ne çocuk oyun gurubu ve fitnes alanı kurulumunun tamamlandığı bildirildi.
Esire Termal Turizm Merkezini cazibe merkezi haline getirmek amacıyla son dönemlerde yatırıma dönük projelere ağırlık veren Hisarcık Belediyesi park, bahçe ve yürüyüş yolları yapım çalışmaları ile de sağlıklı yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor.
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, yaptığı açıklamada, "Hisarcık Esire Termal Turizm Merkezimizde çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma çalışmaları çerçevesinde 100 selvi ağacının dikimi gerçekleştirilmiş, 500 metre yürüyüş yolunun yapımı ve 500 metrekare kilitli parke taşı döşemesi tamamlanmıştır.Çocuk oyun parkına yeni nesil uçak serisi çocuk oyun gurupları salıncak, gondol, kaykay ve tahterevallinin montaj çalışmaları tamamlanmış olup, zemine kauçuk döşeme işletimleri ise kısa sürede yapılacaktır. Ayrıca fitnes spor aletlerinin montaj çalışmaları tamamlanarak sporseverlerin hizmetine sunulmuştur” dedi.(MA-EFE)
YORUM EKLE