Engellilere kaplıca jesti

Kütahya’nın Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, ilçedeki engelli vatandaşların Eynal Kaplıcaları’nda misafir edileceğini ifade etti.İlçede 600’e yakın engellinin olduğunu belirten Başkan Özkan “ Simav’da yaşayan ve Dikensiz...

Engellilere kaplıca jesti
Kütahya’nın Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, ilçedeki engelli vatandaşların Eynal Kaplıcaları’nda misafir edileceğini ifade etti.
İlçede 600’e yakın engellinin olduğunu belirten Başkan Özkan “ Simav’da yaşayan ve Dikensiz Güller Derneği üyesi engelli vatandaşlarımız Turistik Eynal Kaplıcalarında, aileleri ile birlikte 3 gün ücretsiz misafirimiz olacak. İlk etapta, 24 engelli ailemiz bu gün Eynal Kaplıcalarımıza geldiler. Engelli vatandaşlarımız ve ailelerinin sevinci, bizleri fazlasıyla mutlu etti“ dedi.
Dikensiz Güller Derneği Başkanı Zekeriya Fidan (48) Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ın engelli vatandaşlara her zaman kucak açtığını ve bu güne kadar hiçbir isteği geri çevirmediğini ifade etti. Fidan, “Dikensiz Güller Derneği olarak hazırladığımız proje ile Türkiye’de adımızı duyuran Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Eynal Kaplıcalarındaki 3 günlük misafirlik ise unutulmayan hatıralarımız arasında olacak. Allah devletimize zeval vermesin“ şeklinde konuştu. (MEİ-EFE)
YORUM EKLE