Cevdet Korkmaz ve mahalle başkanları Ankara’da

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Yönetim Kurulu üyeleri ve partinin 65 mahalle başkanıyla Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı önce TBMM’deki AK Parti Grup Toplantısına katıldı....

Cevdet Korkmaz ve mahalle başkanları Ankara’da
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Yönetim Kurulu üyeleri ve partinin 65 mahalle başkanıyla Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı önce TBMM’deki AK Parti Grup Toplantısına katıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanı Binali Yıldırım’ın Türkiye gündemiyle alakalı önemli konulara değindiği konuşmasını dinledikten sonra, Başbakan’la bir araya geldiler.
Başbakan Yılddırım ile kısa bir görüşme yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Merkez İlçe Teşkilatın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Korkmaz’a çalışmalarında başarı dileklerini ileten Başbakan Yıldırım, Kütahya halkına özel selamlarını iletti.
Daha sonra Kütahya MilletvekilleriŞükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel ve Ahmet Tan ile görüşmeler yapan heyet, ardından AK Parti Genel Merkezinde Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’la ve Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun’la da görüşüp, kendilerine hediye takdim ettiler. (EFE)
YORUM EKLE