Çavdarhisar Ortaokulu’nda ’Kumbaram kitapla dolsun, kütüphaneler hayat bulsun’ projesi

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesi Ortaokulu öğrencileri, ’Kumbaram kitapla dolsun, kütüphaneler hayat bulsun’ isimli örnek bir projeye imza attı.Öğrenciler okulda oluşturdukları kitap kumbarası ile ellerinde bulunan okudukları kitapları...

Çavdarhisar Ortaokulu’nda ’Kumbaram kitapla dolsun, kütüphaneler hayat bulsun’ projesi

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesi Ortaokulu öğrencileri, ’Kumbaram kitapla dolsun, kütüphaneler hayat bulsun’ isimli örnek bir projeye imza attı.

Öğrenciler okulda oluşturdukları kitap kumbarası ile ellerinde bulunan okudukları kitapları kumbarada biriktirdiler. Toplanan kitaplar Gediz ilçesi Fırdan köyü Ortaokulu öğrencilerine gönderildi.

Çavdarhisar Ortaokul Müdürü Ahmet Yalçın,yaptığı açıklamada, ’’Öğrencilerimiz böylesine güzel bir proje için bizden izin istediler. Gerekli desteği bizde okul idaresi olarak verdik. Toplanan kitapları Gediz ilçesi Fırdan köyü Ortaokulu kütüphanesine bağışladık. Fırdan Ortaokulundaki öğrenci kardeşlerimize faydalı olmasını diliyoruz. Öğrencilerimize böylesine güzel bir projeyi başarıyla bitirdikleri için teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE