Beyazay Bölge Toplantısı Tavşanlı’da gerçekleştirildi

Türkiye Beyazay Derneği Akdeniz-Batı Bölge Toplantısı’na Tavşanlı ev sahipliği yaptı.Beyazay Derneği’nin 30 il başkanı, 3 bölge başkanı ile Genel Başkan Lokman Ayva ve Genel Merkez Yönetim kurulu üyelerinin katıldığı Bimpaş Kültür...

Beyazay Bölge Toplantısı Tavşanlı’da gerçekleştirildi
Türkiye Beyazay Derneği Akdeniz-Batı Bölge Toplantısı’na Tavşanlı ev sahipliği yaptı.
Beyazay Derneği’nin 30 il başkanı, 3 bölge başkanı ile Genel Başkan Lokman Ayva ve Genel Merkez Yönetim kurulu üyelerinin katıldığı Bimpaş Kültür Merkezindeki toplantıda önemli kararlar alındı.
Beyazay Genel Başkanı Lokman Ayva yapılan toplantının önemine vurgu yaparak gelecek 6 ayın değerlendirmesini yaptıklarını söyledi. Ayva, özellikle batılı ülkelerin kara propagandasına karşı dernek olarak çalışmalar yapacaklarını ifade etti.
Beyazay Bölge Sorumlusu Ali Rıza Soyaslan, “Bu toplantımızın oldukça verimli geçtiğine inanıyorum. Toplantıda önemli kararlar alındı, bu vesile ile toplantının gerçekleşmesinde bizlere destek veren herkese canı gönülden teşekkür ederiz” dedi.
Şube Başkanı Fatih Paşal ise, Türkiye Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Beyazay Derneğimizin böyle mühim bir toplantıyı Tavşanlı’da yapmasından dolayı gurur duyduğu söyledi. (Tİ - EFE)
YORUM EKLE