Başkan Saraçoğlu, Yunus Emre ve Şelale Kur’an Kursu’nu ziyaret etti

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yunus Emre ve Şelale Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek, kursiyerlerle bir araya geldi.Mahalle sakini hanımlara yönelik açılan Kuran Kursları’nda kursiyerlerle buluşan Başkan Kamil Saraçoğlu, "Kur’an-ı...

Başkan Saraçoğlu, Yunus Emre ve Şelale Kur’an Kursu’nu ziyaret etti

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yunus Emre ve Şelale Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek, kursiyerlerle bir araya geldi.

Mahalle sakini hanımlara yönelik açılan Kuran Kursları’nda kursiyerlerle buluşan Başkan Kamil Saraçoğlu, "Kur’an-ı Kerim’in gizli bir şekilde öğrenilmek zorunda kalındığı çok zor dönemlerden şükürler olsun ki bugün özgürlüklerin yaşandığı günümüze geldik. Rabbim o günleri bir daha yaşatmasın. Allah hepinizin yardımcısı olsun, Kur’an-ı Kerim okuyan insanların sayısını arttırsın. Kurslarımızın faaliyetlerinde emeği geçenlere vesile olanlara teşekkür ediyor, sizlere başarılar diliyorum" dedi.

Yunus Emre ve Şelale Kuran Kursu yetkililerinden bilgiler alarak incelemelerde bulunan Saraçoğlu’na, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar da eşlik etti.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren kurs yöneticileri ve kursiyerler, Başkan Saraçoğlu’na teşekkür ederek, merak ettikleri soruları yönelttiler. (EFE)
YORUM EKLE