Başkan Mustafa Koca: Dinimize hizmet edenlerin yanındayız

Başkan Koca, "dinimize Hizmet Edenlerin Yanındayız" Dedi

Başkan Mustafa Koca: Dinimize hizmet edenlerin yanındayız
Diyanet-Sen Kütahya Şube Başkanı Nazif Kocaçoban ve yönetim kurulu üyeleri, Emet Diyanet-Sen Şube Başkanı Hasan Kurnaz, Belediye Başkanı Mustafa Koca’yı makamında ziyaret etti.
Diyanet camiasını verdiği destek sebebiyle Başkan Koca’ya teşekkür eden Kocaçoban, "Diyanet-Sen İl Başkanlığı olarak tüm ilçelerimizi ve ilçe temsilciliklerimizi ziyaret ediyoruz.Belediye Başkanı Mustafa Koca’n camilerimiz, Kur’an kurslarımı ve Emet hafızlık okulumuza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunmak için ziyaret ettik. Sağolsunlar, yerel yönetim olarak bu konuda ilgi ve desteklerini esirgemiyorlar. Bizlere de düşen bir vazife olursa seve seve yapmaya hazır olduğumuzu kendilerine ifade ettik” dedi.
Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Emet Belediyesi olarak ilçemizdeki camilerimiz, Kur’an Kurslarımız başta olmak üzere dini eğitim ve hizmet veren her kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütümüze destek vermeyi görevimizi kabul ediyoruz. Başkanımız Kocaçoban ve heyetimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Emet Belediyesi, ilçemizde dini hizmet noktasında hizmet veren her kişi ve kurumun yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Nazif Kocaçoban, ziyaret sonrası Başkan Mustafa Koca’ya plaket takdim etti.(MS-EFE)
YORUM EKLE