Başkan Güler Tebrikleri Kabul Ediyor

Başkana Ziyaret

Başkan Güler Tebrikleri Kabul Ediyor

30 Mart’ta tekrar seçilerek Belediye Başkanlığı görevine devam eden Mustafa Güler’e tebrik ziyaretleri gerçekleştiriliyor.
Cuma günü yapılan mazbata töreninden sonra Cumhuriyet Meydanı’na gelemeyen vatandaşların ve kamu kurumu idarecilerinin bugünlerde kendisini ziyaret ettiğini söyleyen Güler, “Bu ziyaretlerden son derece memnunum. Ayrıca makam odamıza çiçek göndererek tebriklerini bize ileten sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarımıza de teşekkür ediyorum. Cuma günü Belediye önünde kurban keserek mazbatamızı aldık ve tekrar görevimizin başına döndük. O gün oraya gelemeyen halkımız ve kurumlarımız bize başarı dilekleri sunarak misafirimiz oluyor. Bu durum yaklaşık 1 hafta sürecektir. Halkımızı burada ağırlamaktan son derece mutluyum. Tebrik ziyaretleri bittikten sonra projeler üzerinde Tavşanlımız adına işbaşı yaparak çalışmaya başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Mustafa Güler’e yapılan bu ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demir ile Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri de bulunuyor.
Diğer taraftan yeni oluşan Belediye Meclisi’nin ilk toplantısının da bu akşam 20.30’da gerçekleştirileceği öğrenildi.(İÖ-EFE)

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE