banner123

Başkan Başer eğitimcilerle bir araya geldi

Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürleri ile eğitime dair fikir alışverişinde bulundu.Gerçekleştirilen toplantı hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Halil Başer, ’’İlçe...

Kütahya 10.04.2018, 10:17
Başkan Başer eğitimcilerle bir araya geldi

Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürleri ile eğitime dair fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen toplantı hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Halil Başer, ’’İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okul Müdürlerimizle bir araya geldik. Eğitim ve Öğretim camiamızın çok değerli neferleriyle istişarelerde ve değerlendirmelerde bulunduk. Eğitim noktasında bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ve bundan sonra yapacağımız projeler hakkında bilgilerde bulunduk. Çavdarhisar Belediyesi olarak bizim yatırım ve projelerimizde eğitim en başta gelen alanlardan birisidir. Çünkü her zaman da söylediğimiz gibi eğitime ve çocuklarımıza yapılan yatırımın en büyük yatırım olduğu düşüncesindeyiz. Eğitimcilerimizin daha iyi imkan ve ortamda öğrencilerimize daha iyi bir eğitim vermeleri amacıyla eğitime olan katkılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı yavrularımızı yetiştiren eğitimcilerimize teşrifleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Çalışmalarında muvaffakıyetler diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Çavdarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas Kaya ise gerçekleştirilen toplantıda eğitime dair önemli görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, Belediye Başkanı Halil Başer’e teşekkür etti. (YD-EFE)
Yorumlar (0)