Annelerini duygulandılar

Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Yarış Köyü Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri, veli toplantısı var diyerek okula çağırdıkları annelere, hazırladıkları sürprizle duygusal anlar yaşattılar.Anneler toplantıya geldiklerinden karşılaştıkları...

Kütahya 15.05.2018, 11:54
Annelerini duygulandılar

Kütahya’nın Emet ilçesine bağlı Yarış Köyü Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri, veli toplantısı var diyerek okula çağırdıkları annelere, hazırladıkları sürprizle duygusal anlar yaşattılar.

Anneler toplantıya geldiklerinden karşılaştıkları sürprizle önce duygulandılar daha sonra bahar şenliği ve anneler gününü geçte olsa beraber kutladılar. Kendileri için hazırlanmış çeşitli gösteriler oyunlar ve şarkılarla renklendirilen kutlamada anneler ve öğrenciler doyasıya eğlendiler.

Öğrencilerin gösterilerinden sonra anasınıfı öğrencilerine anne nedir sorusu soruldu .Öğrencilerin verdiği cevaplar anneleri duygulandırıp ağlattı. Özellikle 4 yasındaki anasınıfı öğrencisi Mustafa Mutlu, anne nedir sorusuna; ’’Anne güneştir, çünkü anne ısıtır cevabını verince herkes ayakta alkışladı. Kutlama sonunda öğrenciler annelerine hediyelerini verip Yarış köyü ilkokulu öğretmenleri tarafından hazırlanmış ikramları annelerine ikram ettiler ve birlikte yediler.(YD-EFE)
Yorumlar (0)
25°
açık