Altıntaş’ta 3 köy yolunda asfalt kaplama çalışması

Kütahya’nın Altıntaş İlçesi Yapılcan-Murathanlar-Yolçatı köyleri güzergahında 4.2 kilometre BSK asfalt kaplama çalışmasının başladığı bildirildi.Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, ’’2017 Köydes programı kapsamında Yapılcan...

Altıntaş’ta 3 köy yolunda asfalt kaplama çalışması

Kütahya’nın Altıntaş İlçesi Yapılcan-Murathanlar-Yolçatı köyleri güzergahında 4.2 kilometre BSK asfalt kaplama çalışmasının başladığı bildirildi.

Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, ’’2017 Köydes programı kapsamında Yapılcan - Murathanlar - Yolçatı köylerimiz güzergahında 4,2 kilometrelik BSK asfalt kaplama çalışmamız başladı. Yapılan bu hizmetle 3 köyümüz ulaşım açısından oldukça rahatlayacak. Devletimiz hizmetlerinde, önceden planlandığı şekilde hiç bir aksaklık olmadan devam ediyor. Rabbim bu hizmetleri yapanlardan vesile olanlardan razı olsun. Köylerimize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun’ dedi.

Kaymakam Çelik’le yol çalışmaları incelemeleri sırasında sohbet eden köy muhtarları 3 köyü ilgilendiren bu yolun yapılmasında emeği olan tüm yetkililere teşekkür ettiler.(YD-EFE)
YORUM EKLE