Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca Simav’ı ziyaret etti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ile birlikte Simav’ı ziyaret etti.Kamu yatırımları ile belediye yatırımlarını yerinde görüp incelemelerde bulunmak üzere...

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca Simav’ı ziyaret etti
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ile birlikte Simav’ı ziyaret etti.
Kamu yatırımları ile belediye yatırımlarını yerinde görüp incelemelerde bulunmak üzere Kütahya’nın Simav ilçesine gelen Koca, ilk olarak Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Salih Koca, tüm olumsuzluklara rağmen Kamu ve yerel yatırımlarının hız kesmeden devam ettiğini,kalkınmanın yerelde başladığını ifade etti. Koca, ”Yerel yönetimlerin çalışmalarını yakından takip ediyoruz.Yapılan yenilik ve projelere destek veriyoruz.Simav Belediyesinin çalışmalarından dolayı, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Koca ve Çetinbaş, AK Parti Simav İlçe Başkanı Hüseyin Güner ile birlikte Eynal Kaplıcaları bölgesinde incelemelerde bulundu.(MEİ-EFE)
YORUM EKLE