Ak Parti Hisarcık İlçe Başkanı Turası: "Halkımız Hizmet İçin İktidar Partisini Seçmiştir”

Ak Parti Hisarcık İlçe Başkanı Turası Halkımız Hizmet İçin İktidar Partisini Seçmiştir”

Ak Parti Hisarcık İlçe Başkanı Turası:

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde, 30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde kullanılan geçerli oyların yüzde 51’unu alan AK Parti Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan belediye başkanı oldu.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilçe parti binasında AK Partili Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, AK Parti İlçe Başkanı Salim Turası, yönetim kurulu üyeleri ve partililer halkın tebrikleri kabul etti.
Seçim sonuçları hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Salim Turası, “ Hisarcık ilçesinde Belediye Başkanlığını yüzde 51 oyla kazanmamız halkımızın Ak Partiye, Başbakanımıza ve belediye başkan adayımıza sahip çıkmasının en güzel göstergesidir. Halkımız hizmet için iktidar partisini seçmiştir. Bizler de birlik beraberlik içerisinde iktidarın da desteğiyle Hisarcık için gece gündüz canla başla çalışarak seçimler öncesinde verdiğimiz vaatleri yerine getireceğiz. Yerel seçimlerde partimize oy veren, vermeyen tüm halkımıza teşekkür ediyorum. Allah bizleri utandırmasın" diye konuştu. (MA-EFE)

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE