15 Temmuz demokrasi gazisinin ailesi unutulmadı

Cumhurbaşkanlığı külliyesi’ndeki patlamada şarapnel parçaları ile yaralanırken, vücuduna bir de kurşun isabet ederek Gazi olan, Mustafa Türker’in ailesi unutulmadı.Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Simav Belediye Başkanı Süleyman...

15 Temmuz demokrasi gazisinin ailesi unutulmadı

Cumhurbaşkanlığı külliyesi’ndeki patlamada şarapnel parçaları ile yaralanırken, vücuduna bir de kurşun isabet ederek Gazi olan, Mustafa Türker’in ailesi unutulmadı.

Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Ayhan, Jandarma Binbaşı Sayit Bayramoğlu, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı İbrahim Erşil, Mustafa Türker’in annesini ve babasını ziyaret ettiler. Evlatlarının vücudunda kalan kurşunu, şeref madalyası olarak anlatan anne ve baba duygulu anlar yaşadı.

Ankara’da bulunan 15 Temmuz “Demokrasi Gazisi” Mustafa Türker ile görüntülü bir konuşma yapan protokol, şükranlarını ve aile selamlarını iletti. Türker, baba ocağını ziyaret ederek şereflendiren protokole teşekkür ederek saygılarını sunduğunu söyledi. (MEİ-EFE)
YORUM EKLE