Kütahya Haberleri

Kütahya'daki trafik kazasında acı detay!

Kütahya Afyonkarahisar Çevre Yolu’nda bir otomobilin  aydınlatma direğine ve ağaca çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Muhammed Harman’ın babası Enver Harman, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünde işçi olarak çalışıyordu. Baba Enver Harman, durumdan habersiz oğlu Muhammed Harman’ın geçirdiği kazada otomobilin çarpması nedeniyle yola savrulan ağaç parçalarını temizleme çalışmasına katıldı.

OĞLU OLDUĞUNU SONRADAN ÖĞRENDİ
Çarpma sonucu refüjde yerinden sökülen ağacı motorlu testereyle parçalara ayırdı. Olay yerinde temizlik de yapan Harman çalışırken, oğlu ve diğer gencin cesetleri cenaze aracına konuldu. Enver Harman işini bitirince olay yeri incelemesi ve cenazelerin araca taşınmasını her şeyden habersiz bir şekilde uzaktan izledi. Baba Harman, kazadan birkaç saat sonra ölenlerin kimliklerinin belirlenmesiyle, kaza yerindeki iki cesetten birinin oğluna ait olduğunu öğrendi.

Kazaya ilişkin çalışmalar ve Enver Harman’ın görüntüsü, olay yerinde bulunan AA muhabiri tarafından kaydedildi. Bu arada, Muhammed Harman’ın evli olduğu ve 2,5 yaşında bir çocuğunun bulunduğu belirtildi.

NE OLMUŞTU?
Dün sabah saatlerinde Kütahya-Afyonkarahisar Çevre Yolu’nda bir otomobilin kontrolden çıkarak refüjdeki ağaca ve elektrik direğine çarpması sonucu Muhammed Harman (23) ve Semih Aslan (23) olay yerinde, Mustafa Deniz ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Mustafa Koç ve Emre Feriz ise ağır yaralanmıştı.

Bir cevap yazın