Kütahya Haberleri

Kütahya'da eşine şiddet uyguladı! 2.5 yaşındaki kızıyla birlikte eve kilitledi!

Kütahya’nın Şaphane ilçesine bağlı İnceğiz köyünde Dursun Y. isimli şahıs eşi Y.Y.’yi döverek 2.5 yaşındaki kızı ile eve kilitledi. Geçtiğimiz Nisan ayında da eşini dövmekten suç kaydı bulunan Dursun Y. jandarma ekipleri tarafından ikna edilerek kapıyı açması sağlandı.

SERBEST BIRAKILDI
Şüpheli Dursun Y., gözaltına alınırken, eşi Y.Y. ve kızı A.Y. savcılık talimatıyla sığınma evine yerleştirildi. Kütahya Jandarma Komutanlığı’nda ifadesi alınan Dursun Y., işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Dursun Y.’nin geçen nisan ayında da eşi Y.Y.’yi dövmekten suç kaydı olduğu belirlendi.

“BUNUN SONUCU HİÇ İYİ OLMAZ”
İnceğiz köyünde komşuları tarafından cep telefonuyla görüntülenen olayda, jandarma ekipleri araç hoparlöründen Dursun Y.’ye hakkında gözaltı kararı olduğunu söyleyip, kapıyı açmasını istedi. Cep telefonu görüntülerinde jandarma ekiplerinin arama ve gözaltı kararı olduğunu söylemesine karşın Dursun Y.’nin ‘Savcı gelsin o zaman’ diye karşılık vererek bir süre sonra kapıyı açtığı görüldü. Jandarma ekiplerince gözaltına alındığı sırada konuşan Dursun Y., ‘İçerde çocuğum var, benim suçum ne? Bunun sonucu hiç iyi olmaz, bak içerde uyuyan çocuğum var’ dediği duyuldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı
Kapalı