Magazin

Kuruluş Osman kadrosuna 3 oyuncu daha katılıyor!

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman'ın kadrosuna yeni isimler katılıyor. 5 sezon boyunca TRT'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisi reytinglerini krurken 3 sürpriz isim daha kadroya katılıyor. Peki Kuruluş Osman dizisine kimler katılacak? İşte detaylar...

ATV ekranlarında yayınlanan reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinin kadrosu yenilenmeye devam ediyor. Gittikçe güçlenen kadrosu ile ekranlarda zirveyi korurken diziye katılacak isimler ise belli oldu.

DİZİYE KATILDILAR 
Kuruluş Osman 1. sezonda Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel ve Ayşegül Günay gibi isimlerle anlaşmıştı. Kurduğu tiyatroyla da adından söz ettiren Yurdaer Okur ‘Balgay’ karakteri ile diziye dahil oldu. Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde rol alan Çağrı Şensoy ‘Berkutay’ karakteriyle diziye katıldı.

Star TV’de yayınlanan ve erken final kararı alan Sevgili Geçmiş dizisinde rol alan Burak Çelik de ‘Kongar’ karakteri ile sevilen dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

9. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kuruluş Osman 9.son bölümde; düşmanlarından intikamını almak noktasından hiç vakit kaybetmeden harekete geçen Osman ve Alpleri, güçlerini birleştirerek Kalanoz’un hain girişimini engellemeyi başarmıştır. Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanı öncesi seyircisini ağırlayan son bölümünde; Osman Gazi’nin, Şeyh Edebalı’ya alçakça plan yapan Kalanoz’un sonunu getirmesi olayların seyrini değiştirerek gerilim dolu anların yaşanmasına zemin hazırladı. Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanında ise gidişatı tamamen etkileyen olay sonrası Osman Gazi ile Alişar’ın karşı karşıya geldiği sahne tüm dikkatleri üzerine çekerken, ”Bazı hasımlar vardır ki pusatla yenilmez, hüner akıldadır! Akıl pusatını bile, yola koyul” şeklinde sözlere yer verilmesi gelecek hafta yayına girecek yeni bölüme damgasını vuracak ayrıntılar içerisinde bulunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın