Ekonomi

Kurban Bayramı İçin Milyonları Sevindiren Haber ! Yeni Kampanya Duyuruldu

Banka tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada Kurban Bayramı kredi kampanyasının başladığı belirtilerek düşük faizle ve yüksek vade seçeneği ile kredi imkanı sağlandığı ifade edildi.

QNB Finansbank tarafından önemli bir açıklama yapılarak 2020 yılı Kurban Bayramı kredi kampanyasının başla ifade edildi ve bu kredide 3 ay erteleme imkanı bulunduğu belirtildi. Ayrıca açıklamada ihtiyaç kredisinin faiz oranının yüzde 0,84 olduğu belirtilerek başvuruların başladığı vurgulandı.

3 AY GERİ ÖDEMESİZ

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada Kurban Bayramı kredi kampanyasının 3 ay geri ödemesiz şekilde verildiği duyuruldu. İsteyen vatandaşlar kredi çektikten 3 ay sonra geri ödemeye başlayabilecek. Krediye ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın!”

Bununla birlikte söz konusu kredi için 60 aya kadar vade imkanı bulunuyor.

GERİ ÖDEME DETAYLARI

Geri ödeme detayları ise şöyle oldu:

10 bin TL ‘de 60 ay vade için her ay geri ödeme 222 TL. Toplam geri ödeme ise 13 bin 375 TL.

10 bin TL ‘de 36 ay vade için her ay geri ödeme 332 TL. Toplam geri ödeme 11.973,67 TL.

10 bin TL ‘de 12 ay vade için ger ay 888 TL ödeme yapılacak ve toplam 10.667,24 TL ödenecek.

BAŞVURU DETAYLARI

QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattını arayarak ihtiyaç kredisi için başvuru yapabileceklerdir.