Milyoner yarışması son sorunun doğru cevabı. Kim Milyoner Olmak İster yarışması son sorunun doğru cevabı hangisi?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması son sorunun doğru cevabı hangisi? ATV ekranlarında yayınlanan en çok izlenen bilgi programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan sorunun ardından TV izleyicileri yarışmadaki soruların cevaplarını merak ederek internette araştırıyor. Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorusunun cevabını merak edenler için 8 Eylül Kim Milyoner olmak ister son soruların cevapları anlık olarak haberimizde yer almaktadır. 

Milyoner yarışması son sorunun doğru cevabı. Kim Milyoner Olmak İster yarışması son sorunun doğru cevabı hangisi?

ATV ekranlarında yayınlanan en çok izlenen bilgi programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan sorunun ardından TV izleyicileri yarışmadaki soruların cevaplarını merak ederek internette araştırıyor. Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorusunun cevabını merak edenler için Kim Milyoner olmak ister son soruların cevapları anlık olarak haberimizde yer almaktadır. 

SON SORU:

Son soru: Altıntepe ören yerini gezdikten sonra Girlevik Şelalesi’ne giden, “gasefe” adlı tatlıyı yiyen biri nerededir? sorusunun cevabı haberimizde.

Sorusunun cevabı: Erzincan

Milyoner Yarışması Son Soru: 19. yüzyılda Osmanlı devletinde batı tarzı mobilya üretimi yapan marangozlara ne ad verilirdi?

A -  KEDİ

B - TİLKİ

C -  TAVŞAN

D -  SİNCAP

DOĞRU CEVAPC ŞIKKI

Milyoner Yarışması Son Soru: 1965 yapımı Taçsız Kral filminde Metin Oktay'a ya ben ya Galatasaray diye sorup Galatasaray cevabını alan oyuncu kimdir?

A -  Gönül yazar 

B -  Belgin Doruk

C -  Ajda pekkan - DOĞRU CEVAP

D -  Filiz Akın

Doğru Cevap: Ajda Pekkan

Soru: Tehlikeler zararlar olmasa her şey alabildiğine gelişir anlamına gelen atasözüne göre keçi kurttan kurtulsa hangisi olur?

A - Fil

B - Su Aygırı

C - Manda 

D - Gergedan - DOĞRU CEVAP

Soru: Pi sayısısını ezberleme rekorunu elinde bulunduran Hintli Rajveer Meena, Virgülden sonra kaç basamağı ezberleyerek Guiness Dünya Rekorlarına girmiştir.

A - 700

B - 7 000

C - 70 000 - DOĞRU CEVAP

D - 700 000

SON SORU:

Soru: Aramızda Uçurumlar adlı şarkıyı kim seslendirmektedir.

A - Burak Kut

B - Hakan Peker

C - Suat Suna - DOĞRU CEVAP

D - Ferda Anıl Yarkın

Soru: NBA'de kazandığı 17 şampiyonlukta en fazla şampiyon olan takım hangisidir.

A- Boston Celtis - DOĞRU CEVAP

B- Los Angeles lakers

C- Chicago Bulls

D- Golden State Warriors

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 23:06
YORUM EKLE