Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi final kararı aldı. Yeni bölüm yayınlanmıyor. 24 Nisan'da kolaj bölüm...

Kanal D için çektiği "Mehmed Bir Cihan Fatihi" dizisi için final kararı alındı. Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu ile Çetin Tekindor'un paylaştığı dizinin 6. bölümde yayından kaldırılmasına karar verildiği iddia edildi. Kanal D yayın akışına bakan dizi severler kötü haber ile karşılaştı. Mehmed Bir Cihan Fatihi bu akşam kolaj bölüm ile ekranlara gelecek. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm neden yok? İşte diziye ilişkin son iddialar...

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi final kararı aldı. Yeni bölüm yayınlanmıyor. 24 Nisan'da kolaj bölüm...

Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm bu akşam neden yok? Kanal D’nin aksilikler nedeni ile sezon sonuna gelen bir dönemde başlayan dizisi Mehmed: Bir Cihan Fatihi, beklenen reytingleri alamıyor. Yüksek bütçesi ile dikkat çeken dizi dönem dizilerine duyulan ilginin azalmasından ya da bu tür işlerin ekranda ilgi çekmemesinden kaynaklı olarak istenen reytinge bir türlü ulaşamadı. Dizinin yayınına son verilebileceği iddia edildi.

Yönetmeni değişen, ilk çekilen bölümü çöpe atılan, aylar süren çalışmalarla ihtişamlı platoların kurulduğu ve büyük bir prodüksiyonu olan Mehmed Bir Cihan Fatihi’ni herkes heyecanla bekledi. Dizinin yayına gireceği gün merak ve heyecanla beklenirken, ilk bölümden reytinglerde hüsrana uğradı. Reytinglerde yaşadığı şokun ardından her geçen gün final yapacağı iddiaları ise magazin gündeminden düşmüyor.

Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu ile Çetin Tekindor'un paylaştığı dizinin 6. bölümde yayından kaldırılmasına karar verildi. Yüksek maliyetiyle dikkat çeken dizinin, ilk bölümünden itibaren aldığı reytingler kanalı memnun etmemişti.

geçen hafta Total'de 5., AB'de ise 4. çıkan dizinin reyting sonuçları tatmin edici bulunmadı ve bu sabah dizinin yayından kaldırıldığı ekibe ilan edildi. Yönetmeni, senaristi ve birçok oyuncusu değişen dizi, yurt dışı satışlarında da hayal kırıklığı yaratmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 20:08
YORUM EKLE