Hangisi 1963'te Ses Dergisinin düzenlediği kapak yıldızı yarışmasının sonuçlarından biri değildir?

hangisi 1963'te ses dergisinin düzenlediği kapak yıldızı yarışmasının sonuçlarından biri değildir? Milyoner Yarışması Son Sorunun Cevabı Nedir? ATV ekranlarında yayınlanan en çok izlenen bilgi programı Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan sorunun ardından TV izleyicileri yarışmadaki soruların cevapları internetten araştırılıyor. Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorusunun cevabını merak edenler için 8 Eylül Kim Milyoner olmak ister son soruların cevapları anlık olarak haberimizde yer almaktadır.

Hangisi 1963'te Ses Dergisinin düzenlediği kapak yıldızı yarışmasının sonuçlarından biri değildir?

ATV ekranlarında yayınlanan en çok izlenen bilgi programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çıkan sorunun ardından TV izleyicileri yarışmadaki soruların cevaplarını merak ederek internette araştırıyor. Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan sorusunun cevabını merak edenler için Kim Milyoner olmak ister son soruların cevapları anlık olarak haberimizde yer almaktadır. 

Milyoner Yarışması Son Soru: hangisi 1963'te ses dergisinin düzenlediği kapak yıldızı yarışmasının sonuçlarından biri değildir?

A -  Ediz Hun erkeklerde 1. oldu

B -  Ajda Pekkan kadınlarda 1. oldu

C -  Cüneyt Arkın erkeklerde 2. oldu 

D -  Hülya Koçyiğit adınlarda 2. oldu

DOĞRU CEVAP: C ŞIKKI

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 22:29
YORUM EKLE