Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı. Can, Sanem'den ayrılacak mı? 20 Ekim gelecek hafta Erkenci Kuş 16. bölüm fragmanı

Erkenci Kuş 16. bölüm fragmanı ile yeni bölümde neler yaşanacak? Sanem ile Can aşkı bitecek mi? Bu haftaki son bölümünde Emre ile Sanem'in konuşmalarını duyan Can Sanem'den her şeyi anlatmasını ister ve Sanem her şeyin yalan olduğunu anlatır. Bunları duyan Can duyduklarına inanamaz ve büyük şok yaşar. 20 Ekim 16. yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Can Sanem'den ayrılacak mı? yada barışacaklar mı?...

Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı. Can, Sanem'den ayrılacak mı? 20 Ekim gelecek hafta Erkenci Kuş 16. bölüm fragmanı

Sanem'in bu kez Aylin yüzünden yalanlarının üstüne bir yenisini eklediği Erkenci Kuş 15. bölümü yayınlandı. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem, Emre'nin suçunu örtbas ederek bunca zaman boyunca yalan söylediğini Can'a açıkladı. Gerçeği öğrenen Can'ın Sanem'le ilgili kararının beklendiği Erkenci Kuş 16. bölüm fragmanı geldi mi?

Sanem, Can’ına kavuştu, aşklarını doya doya yaşıyorlar. Ancak bu gözü kör aşıklar her seferinde yeni bir kişiye yakalanmayı da ihmal  etmiyorlar. Sanem hem aşkı hem de iş yerinde çok mutludur. Yazdığı senaryo sayesinde stajyer yazar ünvanına kapmıştır. Erkenci Kuş 15. yeni bölüm fragmanında ise; Can Sanem’e olan aşkını, Sanem’in ailesine söylemek ister. Hatta kapıya kadar dayanır. Bununla da kalmaz içeri girer. Sanem’in annesi ve babasına bir şeyler anlatır. Mevkıbe durumu kontrol almak ister, Nihat ise şaşkınlık içindedir. Zebercet, elinde çiçekle Sanem’in evine gelir ve Can da elinde çiçekle gelmiştir. Zebercet, Can’a Sanem için geldiğini söyler. Emre ile Sanem'in konuşmalarını duyan Can  Sanem'den her şeyi anlatmasını ister ve Sanem her şeyin yalan olduğunu anlatır. Bunları duyan Can duyduklarına inanamaz ve büyük şok yaşar.

ERKENCİ KUŞ 16.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Oyuncu kadrosunu; Sanem Aydın (Demet Özdemir), Can Divit (Can Yaman), Leyla Aydın (Öznur Serçeler) ve Emre Divit (Birand Tunca) gibi isimlerin oluşturduğu Erkenci Kuş 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ERKENCİ KUŞ 16.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu ve senaryosunu ise Ayşe Kutlu Üner'in kaleme aldığı Erkenci Kuş 16.bölümüyle 20 Ekim Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlanacak. 

20 Ekim 16. yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Can Sanem'den ayrılacak mı? yada barışacaklar mı?

16. Yeni bölüm fragmanı yayınlanca haberimizde olacak...

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 17:46
YORUM EKLE