Erkenci Kuş dizisinde bu hafta neler oluyor? Erkenci Kuş Sanem'e kumpas...

Erkenci Kuş bu hafta neler oluyor? Erkenci Kuş 7. bölüm fragmanında Sanem kendini kumpasın içinde buluyor... Erkenci Kuş yeni bölümünde bu hafta neler yaşanacak?.. STAR TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 7 Ağustos akşamı 7. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide Sanem nişanlı yalanına devam ederken Can, Sanem’in peşinden mahalleye geliyor. İçten içe bu yalana son vermek isteyen Sanem, Can’a her şeyi açıklayabilecek mi? Erkenci Kuş 8. bölüm ön izleme ne zaman yayınlanacak? Son zamanların en çok konuşulan genç oyuncusu Can Yaman ile Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizi Erkenci Kuş dizinden bu hafta neler olacak...

KÜLTÜR-SANAT 07.08.2018, 20:27
Erkenci Kuş dizisinde bu hafta neler oluyor? Erkenci Kuş Sanem'e kumpas...

Erkenci Kuş dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde  Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duyuyor.

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK? 

Sanem, Can'a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can'a söyleyebilecek mi Sanem! Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can’ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem’e bir sürprizi var... Üstüne bir de Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem'in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun’un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

Yorumlar (0)
33°
az bulutlu