Diriliş Ertuğrul neden başlamadı ve Diriliş dizisinin başlayacağı tarih neden belli değil

Diriliş Ertuğrul takipçileri yeni sezon yeni bölüm ne zaman başlayacak merak ediyor. Diriliş’te yeni bölüm bekleyişi dizinin hayranlarını da merak içinde bırakmış durumda. Artık dizinin bölümünde nele yaşanacağı değil Diriliş Ertuğrul dizininin neden başlamadığı merak konusu oldu. Ekim ayının ortalarına gelinmesine rağmen hala Diriliş dizinin ne zaman başlayacağı tarih net olarak belli olmadı.

Diriliş Ertuğrul neden başlamadı ve Diriliş dizisinin başlayacağı tarih neden belli değil

Diriliş Ertuğrul 5. yeni sezonunda izleyiciler ismi değişecek mi merak ediyor. Kulislerde Diriliş Osman olacağı yönünde haberler yayılıyordu fakat yapılan açıklama ile yeni sezonda da Diriliş Ertuğrul ismi ile devam edeceği duyuruldu. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon yeni bölüm ne zaman başlayacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN HENÜZ BAŞLAMADI ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama Diriliş Ertuğrul 4. sezonu, Ekim ayında başlamış, yeni sezon fragmanı da Eylül ayında yayınlanmıştı. Diriliş Ertuğrul 5. sezon da Ekim ayı içinde başlayabiliyeceği düşünülürken hala dizinin başlama tarihinin belli olmaması merak konusu oldu.

DİZİNİN İSMİ DEĞİŞİYOR MU?

“Kamuoyu Duyurusu! Diriliş Ertuğrul” dizimizin yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. “Diriliş Ertuğrul” daha önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleriyle buluşacaktır. Bu doğrultuda ekibimiz kostüm, sanat ve koreografi çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Dünyanın pek çok bölgesinde 65'ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen dizimiz yeni sezonda da ”Diriliş Ertuğrul” konseptiyle devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.”

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 19:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail
İsmail - 9 ay Önce

Hangi tarihte başlayacak