Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? 17 Ekim bu hafta Diriliş Ertuğrul fragmanı

Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna 3 yeni oyuncu birden katıldı. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 17 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak mı? Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak TRT1 17 Ekim Çarşamba yayın akışında Diriliş Ertuğrul dizisine yer verildi? İşte yeni sezon bölümü merakla beklenen diziden önemli gelişmeler...

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? 17 Ekim bu hafta Diriliş Ertuğrul fragmanı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon çekimleri devam ediyor. Diriliş Ertuğrul, 17 Ekim Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak dizinin kadrosuna 3 isim birden katıldı. 

Dizide Yunan komutanı rolüne hayat vereceği konuşulan İlker Aksum, geçen sezon yine aynı yapım şirketinin TRT için hazırladığı "Mehmetçik Kûtül Amare" adlı dönem dizisinin kadrosunda yer almıştı. Canlandırdığı Cox karakterindeki performansıyla beğeni toplayan ödüllü oyuncu, bu sezon ise "Diriliş Ertuğrul"da seyirci karşısına çıkacak.

Diriliş Ertuğrul 122.bölüm için geri sayım başladı. Oyuncu kadrosunu günden güne güçlendiren ve savaş sahnelerinin bolca yaşanması beklenen Diriliş'e Ünal Silver, Kimya Gökçe Aytaç, Armağan Oğuz gibi isimler katıldı. Dizinin yeni sezonu için önemli isimlerle anlaşma yapan yapım ekibi, çekimlere de tüm hızıyla devam ediyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BEŞİNCİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaklaşık son 2 haftadır TRT'in yayın akışında yer almayan yeri Diriliş Ertuğrul'dan sevindirici haber geldi. TRT 1'in haftalık olarak yayımladığı yayın akışına göre başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul, 17 Ekim Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak. Fakat yayın akışta yer alan Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü olup olmayacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

TRT1 17 EKİM ÇARŞAMBA YAYIN AKIŞI

.Diriliş Ertuğrul'da kadroya giren isimler İlker Aksum, Eser Karabil ve Enis Yıldız oldu.

Dizide Yunan komutanı rolüne hayat vereceği konuşulan İlker Aksum, geçen sezon yine aynı yapım şirketinin TRT için hazırladığı "Mehmetçik Kûtül Amare" adlı dönem dizisinin kadrosunda yer almıştı.

Canlandırdığı Cox karakterindeki performansıyla beğeni toplayan ödüllü oyuncu, bu sezon ise "Diriliş Ertuğrul"da seyirci karşısına çıkacak.

ESER KARABİL KİMDİR?

1980 doğumlu Eser Karabil, aslen İzmirli. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Ezel ve Karagül gibi dizilerde oynadıkdan sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem'de rol aldı. En son Fazilet Hanım ve kızları dizisinde oynadı.

ENİS YILDIZ KİMDİR?

1972 Almanya doğumlu Enis Yıldız, 2 sezondur ekranlarda yer almıyordu. Poyraz Karayel'de Avukat Necdet rolüyle ve Medcezir'de Mithat Civanoğlu rolleriyle tanınıyor. En son Show TV'de Cesur Yürek dizisinde rol almıştı.

- Ege Haber
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 14:28
YORUM EKLE