Genel

Küçük kızın cansız bedeni dere yatağında bulundu!

Erzurum'da ailesiyle düğün için gittiği ilçede kayboldan 2,5 yaşındaki küçük kızın cansız bedeni bulundu.

Erzurum’un Horasan ilçesinde, dün öğlen saatlerinde 2,5 yaşındaki Merve Bayrak kayboldu. Küçük kızı bulmak için arama çalışmalarının başlatıldığı sırada bir çoban Merve Bayrak’ın cansız bedenini bir dere kenarında buldu.

Bir okulda müdür yardımcılığı yaptığı öğrenilen Ebrar Bayrak, 2,5 yaşındaki kızı Merve Bayrak’la birlikte bir düğün törenine katılmak üzere 15 kilometre uzaklıktaki Azap Mahallesi’ne gitti. Anne Ebrar Bayrak, öğle saatlerinde akrabalarının evinin önünde oyun oynayan küçük Merve’nin kaybolduğunu fark etti. Komşularının yardımlarıyla kızını aramaya başlayan Ebrar Bayrak, aramaların sonuç vermemesi üzerine durumu Jandarma ve AFAD ekiplerine bildirdi.

Ekiplerin yaptığı arama çalışmalarından da sonuç alınamayınca, havanın kararması gerekçesiyle çalışmalar ertesi güne ertelendi. İlerleyen saatlerde bir çoban, köye 8 kilometre uzaklıkta bir dere kenarında küçük kızın cansız bedenini bulduğuna dair ekiplere ihbarda bulundu. İhbar sonrası derhal olay yerine giden ekipler, küçük kızın cansız bedenini Horasan Devlet Hastanesi morguna kaldırdı.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu