Ekonomi

Kredi kartı olanlar dikkat: En geç 30 Eylül’e kadar yapmanız gerekiyor!

Türkiye’de milyonlarca vatandaş kredi kartı kullanıyor. Kredi kartı olanlar için ise bankalar çeşitli açıklamalarda bulunuyor. Bu kapsamda İş Bankası müşterilerine özel bir duyuruda bulundu. Özel banka tarafından yapılan açıklamada, 1 – 30 Eylül tarihleri arasında müşterilere 2 bin TL kazanma fırsatı tanıyor. Söz konusu kampanya için yapılan açıklamalarda, “ 1 – 30 Eylül tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzerindeki alışverişinizde 100 TL’nin katları için birer çekiliş hakkı kazanın, 2.000 TL MaxiPuan kazanma fırsatını kaçırmayın.” İfadeleri kullanıldı.

Bankalar müşteri sayılarını arttırmak için çeşitli kampanya duyurularında bulunuyorlar. İş Bankası resmi internet sayfası üzerinden Maximum Kart sahipleri için 2.000 TL MaxiPuan kazanma fırsatı tanıdığını açıkladı.

Kampanya detayları

Bu kampanya Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 26.08.2021 tarihli ve E.8038 sayılı izni ile 01.09.2021(Saat:00.01) -30.09.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Çekiliş 12.10.2021 tarihinde saat: 10:30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. – Esentepe mah. Büyükdere cad. Ecza sok. Pol center No:4 D:1 Levent İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekiliş sonucunda kazanan 1.000 kişiye 24.11.2021 – 31.08.2022 tarihleri arasında Maximum Üye işyerlerinde geçerli 2.000 TL değerinde MaxiPuan ikramiyesi verilecektir.

Kazanan talihliler, 18.10.2021 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Çekilişin gerçekleşebilmesi için müşterilere ait müşteri numarası, isim soyisim bilgisi, ikamet ettikleri il bilgisi ve kazanılan toplam çekiliş hakkı bilgisinin ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM. ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılan müşterilerimiz bu bilgilerin ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM. ile paylaşılmasına onay vermiş sayılırlar. Kampanya kapsamındaki kişisel veri işleme faaliyetleri ile ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Asil talihliler 02.11.2021, yedek talihliler ise 17.11.2021 tarihine kadar kimlikleri ile ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM.’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. İstenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Sorularınız için info@estaboom.com e-posta adresinden ya da mesai saatleri dahilinde +90 212 258 88 50 numaralı Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya katılmış ve kampanya dönemi içinde TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. aleyhine kanuni takip ya da sair adli işlem başlatılmış bireysel müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. ve ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Kampanyaya katılım Maximum Mobil’dendir. Maximum Mobil’den kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyanın diğer koşullarını sağlamış olsalar bile çekiliş hakkı kazanamazlar.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kampanya kapsamında kazanılan çekiliş hakkı sayısı, kampanya bitiminden itibaren 5 iş günü içerisinde müşterilere SMS ile bildirilecektir.

Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç kredi kartlarından birine sahip olanlar kampanyadan faydalanabilecek.