Magazin

Koronavirüsü şüphesi üzerine hastaneye kaldırılan Kıvanç Tatlıtuğ’un hastalığı belli oldu!

Koronavirüsü şüphesi üzerine özel bir hastaneye kaldırılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un korona testi negatif çıkmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ'un apar topar hastaneye kaldırılmasına sebep olan hastalık belli oldu. Ünlü oyuncuya zatürre teşhisi koyuldu.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüsü şüphesi üzerine Ulus’ta özel bir hastaneye kaldırılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, tedavi altına alınmıştı. Tedavi altındayken yapılan koronavirüsü test sonucunun negatif çıkması üzerine taburcu edilen ünlü oyuncunun hastaneye neden kaldırıldığı öğrenildi.

ZATÜRRE OLDU
Test sonucu negatif çıkan ve zatürre olduğu tespit edilen oyuncu için takip ve tedavi kararı verilirken sabaha karşı 03.00’da hastaneden taburcu oldu.

KENDİLERİNİ 14 GÜNLÜK KARANTİNAYA ALDILAR
Çukur dizisinde oynayacağı iddia edilen başarılı oyuncunun, 1 haftadır tedavi gördüğü hastaneden basın mensuplarına görüntü vermemek için gece saatlerinde taburcu edildiği bilgisine ulaşıldı. Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile birlikte Kemerburgaz’daki evlerine giderken çiftin kendilerini 14 günlük karantinaya aldığı öğrenildi.

AÇIKLAMA YAPMADI
Oyuncunun sağlık durumu ile ilgili sosyal medyadan bilgi paylaşmaması dikkat çekti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı