Magazin

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Eda Ece’den haber var!

FOX TV ekranlarında izleyici karşısına geçen Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, koronavirüse yakalanmıştı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Ece, ”Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var.” dedi.

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Hastalığının ilk haftasında iyi olmadığını söyleyen Eda Ece, “Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de koronavirüs geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.” dedi.

 

‘KALABALIKTA ÇALIŞAN HERKES, KENDİNİZE DİKKAT EDİN’

Kalabalıkta çalışanları uyaran ünlü oyuncu, şöyle devam etti: “Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı. O kadar çok seviyorum ve gülüyorum ki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.”