Gündem

Koronavirüse yakalanan genç hemşire hayatını kaybetti!

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’nde görevli genç hemşire koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Genç hemşirenin 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’nde görevli 35 yaşındaki hemşire Tuğba Kuşdemir koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen Kuşdemir için çalıştığı kurum Atatürk Şehir Hastanesi’nde cenaze töreni düzenlendi.

35 yaşındaki hemşire Tuğba Kuşdemir’in daha önce kanser tedavisi gördüğü ve bu hastalığı yenip hastanedeki görevine yeniden başladığı öğrenildi.

Atatürk Şehir Hastanesi’nde hayatını kaybeden hemşire Tuğba Kuşdemir için hastanede tören düzenlendi. Tabutuna Türk bayrağı da konan Tuğba Kuşdemir’in cenaze törenine İl Sağlık Müdürü dr. Fevzi Yavuzyılmaz da katıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “Atatürk Şehir Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Tuğba Kuşdemir vefat etmiştir. Personelimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sağlık camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.