Magazin

Koronavirüse yakalanan Fatih Terim’in kızı Merve Terim’den sert açıklama!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüsü test sonucunun pozitif çıkması üzerine durumunu sosyal medyadan paylaşarak bildirmişti. Hastanede tedavisi devam eden Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den sert açıklama geldi. Merve Terim "Buna sebep olanların hiçbir bedel ödemeden evlerinde rahatça oturmaları kanıma dokunuyor" açıklamalarında bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim sosyal medya hesabı Twitter’dan koronavirüsü test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Bunun üzerine kızı Merve Terim İnstagram hesabından sert açıklamada bulundu.

“EMİN ELLERDEYİM”
Sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir açıklama yapan deneyimli çalıştırıcı, “Bugün yapılan test sonuçlarına göre korona virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere” ifadelerini kullanmıştı.

MERVE TERİM’DEN PAYLAŞIM
Kısa süre içinde dünyada gündem olan bu haber tüm spor camiası tarafından öğrenildi. Dünyanın neredeyse her bölgesinden destek mesajları alan Fatih Terim’in kızı Merve Çetin Terim’den de yeni bir paylaşım geldi.

Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin, “Bile bile, göz göre göre bunun olmuş olmasını kaldıramıyorum, buna sebep olanların hiçbir bedel ödemeden evlerinde rahatça oturmaları kanıma dokunuyor, inanılmaz sinirliyim. Bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum.” diyerek sözlerine devam etti.