GündemMagazin

Koronavirüse yakalanan Burak Akkul’dan haber var! İşte son durumu…

Teve2'de yayınlanan 'Çok Gezenti' programının sunucusu Burak Akkul yoğun bakımda koronavirüs tedavisi görüyordu. 20 gündür yoğun bakımda uyutularak tedavisi devam eden Akkul'dan yeni haber geldi. İşte son durumu...

Teve 2 ekranlarında yayınlanan ‘Çok Gezenti’ programını sunan Burak Akkul 16 Mart’ta koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. 16 Mart’tan bu yana hastanede koronavirüs tedavisi gören Burak Akkul’un durumuna ilişkin yeni gelişme yaşandı.

Burak Akkul, 20 gün yoğun bakım tedavisinin ardından bugün sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Akkul sevindirici haberi sevenleriyle paylaştı. Burak Akkul ve eşi Seda Akkul koronavirüsü yendiğini duyurdu.

TESTLERİ NEGATİF ÇIKTI

Eşi Seda Akkul ile çektiği videoyu paylaşan Burak Akkul, “20 gün yoğun bakımda uyutulmanın ardından servis odasındayım. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastenesi’nde Dr. Mehmet Altıntaş ve hastane ekibine bir süre daha emanetiz. Seda Akkul ile 2. Covid19 negatif raporlarımızı aldık. Ben biraz daha güçlenince evimize döneceğiz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler